×

Categories

FORGOT YOUR DETAILS?

Copyright © 2021 Ünver Group Media,
Kopyalanamaz ve taklit edilemez.

Ünver Group

1998'den Günümüze 'Türkiye İçin' Değerli Madenler ve Alaşımlar Üretiyoruz.

1998'den Günümüze

Çeyrek Asırlık Tecrübe ile, 3000'i aşkın müşteri ve milyonları aşan üretim kapasitemiz doğrultusunda edindiğmiz tecrübeyi, değişmeyen kalite olarak standartlaştırdık. Kalite standartlarımız ve sunduğumuz hizmetin istikrarını yıllar içerisinde mesleki ahlakımız olarak belirledik.

0

Üzerinde Mutlu
Müşteri Portföyü

Teknoloji Lideri

Vizyonumuz ve Sektörel Misyonumuzun gereğince, faaliyet'e geçtiğimiz tarih itibari ile, sektörel ya da sektör harici teknolojik tüm yenilikleri titizlikle takip etmekteyiz. Yeni teknolojilerin sektörümüz için geliştirilmesi ve kullanıma sunulması noktasında başarılı adımlara imza atmaktan gurur duymaktayız.

Dökümhane Teknolojileri

1998 Yılında üretime başlayan Ünver Döküm, günümüz itibariyle Günlük 600kg fason döküm kapasitesi ile Türk kuyumculuk sektöründe lider konumundadır. Teknolojin tüm yeniliklerini kullanan dökümhanelerimizde üretim kapasitemiz ve potansiyelimiz gün geçtikçe artmaktadır.

Alloy Teknolojileri

Ünver Alloy, Sektörel ve global çapta gözlemlenen ürün arayaşına cevap niteliğinde hayata geçmiştir. Yüksek yatırımlar ve üretim saha planlamalları sonucunda, standardize edilmiş ürün kalitesi ve stoklu çalışma prensibimini benimsemiş ekip tarafından işletilmektedir.

3D Printer Baskı Hizmetleri

Ünver Group, gelişen teknolojiyi sektöre uyarlama misyonundan yola çıkarak, sektörde yeni bir soluk olarak 3D printer ile Wax (Mum) ve Reçina (Resin) hammaddeyi, bilgisayar ortamında tasarlanmış ürünleri üretime uygun olacak şekilde gerçeğe dönüştürebilme teknolojisini hayata geçirmiştir. Kuruluşundan itibaren aşırı ivme ile büyümekte olan 3D baskı hizmetlerimiz günümüz itibari ile aktif çalışan 15 baskı makinesi ve ek olarak yıkama ve hazırlama üniteleri ile hizmet vermektedir.
TOP